Zamknij
Facebook
UP
Logo Wakacje WW
Infolinia Infolinia: 32 455 55 00
Godziny otwarcia Pn - Pt 9:00 - 17:00, Sob 9:00 - 13:00
MapaWodzisław Śląski, Rynek 11
email Ulubione
Menu
POLSKI BUS

Szybki i komfortowy sposób podróżowania

Szybki i komfortowy sposób podróżowania między miastami na terenie Polski oraz Europy Środkowej PolskiBus.com, z siedzibą w Polsce, oferuje innowacyjne i niezwykle korzystne międzymiastowe ekspresowe połączenia autokarowe, obsługując trasy krajowe i międzynarodowe.

Bilety już od 1 zł

PolskiBus.com rozpoczął działalność w czerwcu 2011 r., oferując połączenia w niezwykle korzystnej cenie - od 1 zł (plus 1 zł opłaty za rezerwację).

Dysponują jednymi z najnowocześniejszych autokarów w Europie. Są to pojazdy wysokiej klasy, o niskim zużyciu paliwa, wyposażone w klimatyzację, darmowe Wi-Fi oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych*.
Obsługują aż 19 tras. Tym samym docierają do 22 miast na terenie Polski. Ponadto obsługują 6 lokalizacji europejskich: Berlin, Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Oferują również dogodne połączenia dojazdowe.

Dzięki komfortowym, dogodnym i niezawodnym połączeniom międzymiastowym, bez ukrytych opłat za bagaż, PolskiBus.com stanowi korzystną cenowo alternatywę dla podróży samolotem, pociągiem czy samochodem. http://www.polskibus.com/pl/nasze-atuty.htm
BILETY

Działamy jako Punkt Sprzedaży Biletów

Bilety można nabyć za pośrednictwem naszego biura. Specjalnie dla Państwa wygody działamy jako Punkt Sprzedaży Biletów. Skontaktuj się z Nami jak najwcześniej, aby zapewnić sobie najniższą cenę i specjalne taryfy lub jeśli chcesz zasięgnąć dalszych informacji.

Szukasz odpowiedniego połączenia? Zapytaj sprzedawcę lub sprawdź rozkład jazdy na http://www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm.
GALERIA ZDJĘĆ
cookies
Ta strona używa ciasteczek
Ta strona używa ciasteczek , dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
OK, ROZUMIEM